2η ροή καταρτιζόμενων “Our Chefs” στη Μπολόνια. Δείτε αναλυτικά στο padlet.
Συνεχίζοντας την υλοποίηση του σχεδίου κινητικότητας με κωδικό αριθμό 2021-1-EL01-KA122-VET-000030846 και τίτλο «Ανάπτυξη κρίσιμων βασικών ικανοτήτων και εργασιακής εμπειρίας για την ενδυνάμωση της απασχολησιμότητας αποφοίτων» για τη δράση ΚΑ1 του προγράμματος Erasmus+, το Δημόσιο ΙΕΚ Μεσολογγίου πραγματοποιεί στη Μπολόνια της ΙΤΑΛΙΑΣ, το χρονικό διάστημα 05/12/2022 – 20/12/2022 τη 2η ροή καταρτιζόμενων.
Στην ομάδα συμμετέχουν 12 καταρτιζόμενοι των ειδικοτήτων Μαγειρικής και Ζαχαροπλαστικής.
![](https://iekmesol.gr/wp-content/uploads/2022/11/logo_erasmus-2022_flowB.png)
![](https://iekmesol.gr/wp-content/uploads/2022/11/logo_erasmus-2022_flowB2.png)
Για να παρακολουθείτε τις καθημερινές δραστηριότητες της ομάδας και να έχετε συνεχή ενημέρωση της εξέλιξης του προγράμματος, μπορείτε να παρακολουθείτε τη σελίδα που έχουμε ετοιμάσει στο Padlet στη διεύθυνση: https://padlet.com/saekmesol/Erasmus_2021_FlowB